INSTRUKTORZY


KLAUDIA & PIOTR MANDLA


TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC UŻYTKOWY
PIERWSZY TANIEC

Jesteśmy czynnymi tancerzami sportowego tańca towarzyskiego, posiadającymi klasę taneczną B zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w Klubie Ragtime w Kętach, gdzie rozpoczęła się nasza piękna przygoda z tańcem towarzyskim.
Aktualnie trenujemy w Klubie Nowy Styl Bielsko- Biała, który to prezentujemy na licznych turniejach tańca towarzyskiego, odbywających się na terenie całej Polski. Na swoim koncie mamy liczne miejsca na podium w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.


EWELINA
WYROBEK


TANIEC NOWOCZESNY
Jestem tancerką grupy głównej w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Moja przygoda taneczna rozpoczęła się ok. 17 lat temu, w Szkole Tańca Prestiż, gdzie przez 5 lat szkoliłam się w zakresie tańca towarzyskiego, reprezentując szkołę na licznych konkursach. Po 2013 roku zdecydowałam się na zmianę stylu tanecznego. Taniec towarzyski zamieniłam na taniec nowoczesny, w zakresie którego zaczęłam się szkolić w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Zmiana ta była strzałem w dziesiątkę, ponieważ to właśnie hip hop/ street dance, okazał się stylem, w którym to tak naprawdę odnalazłam siebie. Od wielu lat wraz ze swoją grupą GRW CREW Oświęcim bierzemy udział w licznych zawodach tanecznych na całym świecie. Wielokrotnie stawaliśmy na podium w Mistrzostwach Polski w federacji IDO, a do swoich największych osiągnieć możemy zaliczyć 1 miejsce w Mistrzostwach Świata, które wywalczyliśmy w 2018 roku oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2015 roku. Posiadam również liczne osiągnięcia w kategorii „solo hip hop”, w której między innymi zdobyłam 1 miejsce w 2015r. na zawodach w Pawłowicach.

POKAŻEMY CI JAK POSTAWIĆ 1WSZY KROK