DLA DZIECI

Balet

Chcesz rozwinąć w swoim dziecku wrażliwość na piękno i estetykę ruchu?

Dodać mu pewności siebie i tym samym pomóc przełamywać nieśmiałość? Wybierz BALET! Ten gatunek tańca kształtuje charakter oraz uczy samodyscypliny. Wzmacnia siłę woli i koncentrację. Pozytywnie wpływa na zmysł równowagi. Pomaga w walce z wadami postawy i w prawidłowy sposób wzmacnia mięśnie.

Poza tym, kto nie marzy o tym, by ubrać się w różową puszystą spódniczkę? Tutaj będzie okazja!

Jazz

Marzysz o tym by pomóc swojemu dziecku wyrazić siebie i swoje emocje?

Wybierz JAZZ! Taniec jazzowy, tak jak muzyka jazzowa, to bardzo emocjonalny gatunek. Tańcząc jazz Twoje dziecko popracuje nad pamięcią motoryczną oraz rozwinie kreatywne myślenie. Podczas zajęć uczymy podstawowych figur jazzowych i klasycznych. Rozciągamy się i próbujemy sił w szpagatach i innych cudownych gimnastycznych figur!

Jazz pozwala z pasją dążyć do ciągłego rozwoju.

Taniec towarzyski

Jeśli natomiast chcesz dla swojego Dziecka tanecznej zabawy, która być może przerodzi się w coś poważniejszego wybierz TANIEC TOWARZYSKI! Zaczynamy od pląsów, zabaw i kroków podstawowych, ale szkolimy również pary do uczestnictwa w konkursach i turniejach. Wszystko w zależności od chęci i potrzeb. Technika taneczna to ciekawy sposób na kształtowanie charakteru!

U nas Twoje Dziecko pozna:
- samba
- cha-cha
- jive
- rock&roll
- walc angielski
- walc wiedeński
- polka
- krakowiak

Hip-hop

A może Twoja Pociecha potrzebuje popracować nad kondycją i koordynacją ruchową?

I w dodatku ma ochotę na towarzystwo rówieśników? Wybierz HIP-HOP! W rytm zabawy rozwijamy poczucie humoru i poczucie rytmu. Ćwicząc układy trenujemy pamięć! No i szalejemy z wyobraźnią. Bo przecież każdy może ułożyć swój układ taneczny!

Akademia Przedszkolaka

Na sam początek przygody z tańcem proponujemy coś specjalnie dla najmłodszych.

Twoje Dziecko podryguje w rytm muzyki? Wybierz AKADEMIĘ PRZEDSZKOLAKA! Tutaj uczymy wsłuchiwania się w rytm, uczymy koordynacji ruchowej, duuuuużo się bawimy oraz dajemy upust dziecięcej energii. Stopniowo, małymi kroczkami wprowadzamy dyscyplinę i z radością przyglądamy się młodym talentom.

Disco dance

To zajęcia dla młodych miłośników teledysków i choreografii! Układy taneczne do największych hitów muzycznych. Twoje Dziecko poczuje się niczym zawodowy tancerz lub tancerka :)