DLA KOBIET

Burleska

Chcesz rozbudzić swoją kobiecość i zobaczyć, że seksapil tkwi w pewności siebie i akceptacji swojego ciała? Wybierz BURLESKĘ! Poczujesz się bardzo kobieco. Zwracamy uwagę na nasze piękne kształty, tańczymy do choreografii o różnym stopniu zaawansowania oraz delikatnie rozciągamy ciała. Poznasz podstawowe kroki jazzowe oraz inne cudowne kobiety!

Latino solo

Chcesz się połączyć się ze swoją kobiecością i jednocześnie poczuć wakacyjny klimat? Lubisz gorące rytmy? Wybierz LATINO SOLO! To zajęcia stworzone z myślą o kobietach. Taniec latino solo kształtuje zgrabną i wysportowaną sylwetkę. Podczas zajęć poznasz elementy takich tańców jak:
- salsa
- samba
- rumba
- cha-cha
- jive
- pasodoble

Zumba

Lubisz dwa w jednym? Trzy w jednym? Tak? W takim razie ZUMBA jest dla Ciebie idealna! To połączenie aerobiku i tańca. Choreografie inspirowane są różnymi gatunkami tańca i zawierają elementy wielu z nich, na przykład: hip-hopu, soca, samby, salsy, merengue, mambo, sztuk walki, oraz elementów Bollywood i tańca brzucha. ZUMBA to również trening siłowy oraz trening cardio! Taniec, trening, gorąca muzyka! Czego chcieć więcej?