INSTRUKTORZY


KLAUDIA & PIOTR MANDLA


TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC UŻYTKOWY
PIERWSZY TANIEC


Są czynnymi tancerzami sportowego tańca towarzyskiego, posiadającymi klasę taneczną B zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Swoje pierwsze kroki stawiali w Klubie Ragtime w Kętach, gdzie rozpoczęła się ich piękna przygoda z tańcem towarzyskim.

Aktualnie trenują w Klubie Nowy Styl Bielsko- Biała, który to prezentują na licznych turniejach tańca towarzyskiego, odbywających się na terenie całej Polski. Szkolili się u wielu znakomitych trenerów w tym min. u Anny i Lecha Romankiewicz, Pawła Sobieszka, Moniki Heinze, Kingi Jurecka- Fiksa i Marka Fiksa. Na swoim koncie mają liczne miejsca na podium w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.

Taniec jest dla nich nie tylko pasją, ale również świetna zabawą i genialnym sposobem na spędzanie czasu wolnego, dlatego na swoich zajęciach starają się zarazić swoich kursantów radością, jaką czerpią z tańca.


EWELINA
WYROBEK


HIP-HOP/STREET DANCE

Jest tancerką grupy głównej w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Jej przygoda taneczna rozpoczęła się ok. 17 lat temu, w Szkole Tańca Prestiż, gdzie przez 5 lat szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego, reprezentując szkołę na licznych konkursach. Po 2013 roku zdecydowała się na zmianę stylu tanecznego.

Taniec towarzyski zamieniła na taniec nowoczesny, w zakresie którego zaczęła się szkolić w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Zmiana ta była strzałem w dziesiątkę, ponieważ to właśnie hip hop/ street dance, okazał się stylem, w którym to tak naprawdę odnalazła siebie.

Od wielu lat wraz ze swoją grupą GRW CREW Oświęcim bierze udział w licznych zawodach tanecznych na całym świecie. Wielokrotnie stawali na podium w Mistrzostwach Polski w federacji IDO, a do swoich największych osiągnięć mogą zaliczyć 1 miejsce w Mistrzostwach Świata, które wywalczyli w 2018 roku oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2015 roku. Posiada również liczne osiągnięcia w kategorii „solo hip hop”, w której między innymi zdobyła 1 miejsce w 2015r. na zawodach w Pawłowicach.


EWA
CZUBIŃSKA


BALET
JAZZ


Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat w zespole Flex, gdzie wraz z grupą zdobywała liczne nagrody na konkursach choreograficznych przez ponad 14 lat na terenie całej Polski. Kolejnym krokiem było ukończenie Studium wokalno-baletowego, po ktorym otrzymała tytuł aktora scen muzycznych.

W szkole tej doskonaliła wszystkie rodzaje tańca począwszy od baletu przez taniec charakterystyczny, współczesny i step. Równocześnie szkoliła się w Śląskim Teatrze Tańca pod okiem wielu choreografów i tancerzy (Sebastian Zajkowski, Sylwia Hewczyńska, Byron van Jones, Barbara Sier-Janik, Korina Kordova).

Żeby zdobyć podstawy do nauczania najmłodszych, przez 5 lat studiowała pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Śląskim, otrzymując tytuł magistra pedagogiki. Oprócz zajęć z dziećmi, które prowadzi od 12 lat, zajmuję się również animacją dzieci na licznych imprezach i eventach, współtworzy półkolonie w wielu szkołach tańca. Od listopada 2016 roku, założycielka firmy "Puenta", która zajmuje się obsługą imprez dla dzieci. W 2014 roku otrzymała tytuł instruktora tańca i rekreacji ruchowej o specjalności taniec jazzowy w Egurola Dance Studio w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie taneczne poparte wykształceniem pedagogicznym sprawia, że zajęcia są oryginalne i kreatywne, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i młodzież z chęcią uczestniczą w warsztatach tanecznych. Jej zajęcia to nie tylko praca nad ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii.


PIOTR
SULAWA


TANIEC TOWARZYSKI

Skromny i... utalentowany. Z tańcem związany od 7 roku życia. W dzieciństwie trenował różne style taneczne, jednak nigdy nie zamykał się w jednej dziedzinie. Teraz pozostaje wierny klasycznym i latynoskim rytmom z gamy tańców towarzyskich.

Szkolił się u wielu znakomitych trenerów w tym u Pawła Sobieszka, Jana Klimenta, czy Arkadiusza Pavlovića. Uczestniczył również w wielu turniejach tańca, nie tylko ogólnopolskich, ale również międzynarodowych.

Na co dzień uczy tańca towarzyskiego, niejednokrotnie pomagając przyszłym Młodym Parom w nauce pierwszego tańca, który zaprezentują w ich wielkim dniu.


PAULINA
MIKOŁAJEK


HIP HOP

Tancerka głównej grupy reprezentacyjnej hip hop Grw Crew z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła m.in . podwójne mistrzostwo Świata w tańcu sportowym w kategorii hiphop z federacji IDF, Mistrzostwo Polski z federacji IDF oraz liczne miejsce na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Tancerka reprezentacyjnej grupy jazzowej Grw Art One z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła w 2019 r. m.in . Grand Prix na ogólnopolskich zawodach Gold Contest w Gliwicach oraz na XDance Festival w Zdzieszowicach oraz liczne miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych. Uczęszcza na warsztaty różnych stylów tanecznych, takich jak jazz, klasyka, hip hop, poping, house, locking, dancehall u różnych choreografów. Na przykład: Brian Poniatowski, Aneta Bułka, Martyna Fifi Borowiec, Agnieszka Fuli Fułek, Anna Julią Dębowska, Wojtek Osiejewski, a także u choreografa gwiazd Kobi Rozenfeld. Taniec jest dla niej pasją, ale także niezastąpiona częścią życia. Tancerka, wiecznie uśmiechnięta, lubiąca tworzyć duety oraz improwizacje. Ważna jest dla niej radość z tańca, oddanie się kulturze tańca , ciągłe zdobywanie doświadczenia jako tancerz i instruktor oraz wspólna integracja podopiecznych


PAULINA
WIĘZIK


MICHAŁ
PISKOREK


JOANNA
WÓJCIKIEWICZ

POKAŻEMY CI JAK POSTAWIĆ 1WSZY KROK