INSTRUKTORZY


KLAUDIA & PIOTR MANDLA


TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC UŻYTKOWY
PIERWSZY TANIEC


Są czynnymi tancerzami sportowego tańca towarzyskiego, posiadającymi klasę taneczną B zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Swoje pierwsze kroki stawiali w Klubie Ragtime w Kętach, gdzie rozpoczęła się ich piękna przygoda z tańcem towarzyskim.

Aktualnie trenują w Klubie Nowy Styl Bielsko- Biała, który to prezentują na licznych turniejach tańca towarzyskiego, odbywających się na terenie całej Polski. Szkolili się u wielu znakomitych trenerów w tym min. u Anny i Lecha Romankiewicz, Pawła Sobieszka, Moniki Heinze, Kingi Jurecka- Fiksa i Marka Fiksa. Na swoim koncie mają liczne miejsca na podium w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego.

Taniec jest dla nich nie tylko pasją, ale również świetna zabawą i genialnym sposobem na spędzanie czasu wolnego, dlatego na swoich zajęciach starają się zarazić swoich kursantów radością, jaką czerpią z tańca.


EWELINA
WYROBEK


HIP-HOP/STREET DANCE

Jest tancerką grupy głównej w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Jej przygoda taneczna rozpoczęła się ok. 17 lat temu, w Szkole Tańca Prestiż, gdzie przez 5 lat szkoliła się w zakresie tańca towarzyskiego, reprezentując szkołę na licznych konkursach. Po 2013 roku zdecydowała się na zmianę stylu tanecznego.

Taniec towarzyski zamieniła na taniec nowoczesny, w zakresie którego zaczęła się szkolić w Szkole Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Zmiana ta była strzałem w dziesiątkę, ponieważ to właśnie hip hop/ street dance, okazał się stylem, w którym to tak naprawdę odnalazła siebie.

Od wielu lat wraz ze swoją grupą GRW CREW Oświęcim bierze udział w licznych zawodach tanecznych na całym świecie. Wielokrotnie stawali na podium w Mistrzostwach Polski w federacji IDO, a do swoich największych osiągnięć mogą zaliczyć 1 miejsce w Mistrzostwach Świata, które wywalczyli w 2018 roku oraz 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2015 roku. Posiada również liczne osiągnięcia w kategorii „solo hip hop”, w której między innymi zdobyła 1 miejsce w 2015r. na zawodach w Pawłowicach.


EWA
CZUBIŃSKA


BALET
JAZZ


Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat w zespole Flex, gdzie wraz z grupą zdobywała liczne nagrody na konkursach choreograficznych przez ponad 14 lat na terenie całej Polski. Kolejnym krokiem było ukończenie Studium wokalno-baletowego, po ktorym otrzymała tytuł aktora scen muzycznych.

W szkole tej doskonaliła wszystkie rodzaje tańca począwszy od baletu przez taniec charakterystyczny, współczesny i step. Równocześnie szkoliła się w Śląskim Teatrze Tańca pod okiem wielu choreografów i tancerzy (Sebastian Zajkowski, Sylwia Hewczyńska, Byron van Jones, Barbara Sier-Janik, Korina Kordova).

Żeby zdobyć podstawy do nauczania najmłodszych, przez 5 lat studiowała pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Śląskim, otrzymując tytuł magistra pedagogiki. Oprócz zajęć z dziećmi, które prowadzi od 12 lat, zajmuję się również animacją dzieci na licznych imprezach i eventach, współtworzy półkolonie w wielu szkołach tańca. Od listopada 2016 roku, założycielka firmy "Puenta", która zajmuje się obsługą imprez dla dzieci. W 2014 roku otrzymała tytuł instruktora tańca i rekreacji ruchowej o specjalności taniec jazzowy w Egurola Dance Studio w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie taneczne poparte wykształceniem pedagogicznym sprawia, że zajęcia są oryginalne i kreatywne, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i młodzież z chęcią uczestniczą w warsztatach tanecznych. Jej zajęcia to nie tylko praca nad ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii.


PIOTR
SULAWA


TANIEC TOWARZYSKI

Skromny i... utalentowany. Z tańcem związany od 7 roku życia. W dzieciństwie trenował różne style taneczne, jednak nigdy nie zamykał się w jednej dziedzinie. Teraz pozostaje wierny klasycznym i latynoskim rytmom z gamy tańców towarzyskich.

Szkolił się u wielu znakomitych trenerów w tym u Pawła Sobieszka, Jana Klimenta, czy Arkadiusza Pavlovića. Uczestniczył również w wielu turniejach tańca, nie tylko ogólnopolskich, ale również międzynarodowych.

Na co dzień uczy tańca towarzyskiego, niejednokrotnie pomagając przyszłym Młodym Parom w nauce pierwszego tańca, który zaprezentują w ich wielkim dniu.


PAULINA
MIKOŁAJEK


HIP HOP

Tancerka głównej grupy reprezentacyjnej hip hop Grw Crew z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła m.in . podwójne mistrzostwo Świata w tańcu sportowym w kategorii hiphop z federacji IDF, Mistrzostwo Polski z federacji IDF oraz liczne miejsce na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Tancerka reprezentacyjnej grupy jazzowej Grw Art One z Grawitacja Dance Acadamy Oświęcim, z którą zdobyła w 2019 r. m.in . Grand Prix na ogólnopolskich zawodach Gold Contest w Gliwicach oraz na XDance Festival w Zdzieszowicach oraz liczne miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych. Uczęszcza na warsztaty różnych stylów tanecznych, takich jak jazz, klasyka, hip hop, poping, house, locking, dancehall u różnych choreografów. Na przykład: Brian Poniatowski, Aneta Bułka, Martyna Fifi Borowiec, Agnieszka Fuli Fułek, Anna Julią Dębowska, Wojtek Osiejewski, a także u choreografa gwiazd Kobi Rozenfeld. Taniec jest dla niej pasją, ale także niezastąpiona częścią życia. Tancerka, wiecznie uśmiechnięta, lubiąca tworzyć duety oraz improwizacje. Ważna jest dla niej radość z tańca, oddanie się kulturze tańca , ciągłe zdobywanie doświadczenia jako tancerz i instruktor oraz wspólna integracja podopiecznych


PAULINA
WIĘZIK

BALET
DISCO DANCE
TANIEC WSPÓŁCZESNY Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI


Paulina Więzik tańczy od szóstego roku życia, a jej motto to hasło "SZCZĘŚCIE LUBI ODWZAJEMNIAĆ UŚMIECH" {co widać na załączonym obrazku} Zaczynała od zajęć z gimnastyki artystycznej, gdzie miała okazję reprezentować z sukcesami miasto Bielsko-Biała na zawodach ogólnokrajowych oraz międzynarodowych. Jako nastolatka postanowiła spróbować swoich sił również w tańcu współczesnym, co okazało się być jedną z ważniejszych decyzji w jej życiu. Przez 5 lat tańczyła w Bielskim zespole Jazze-Zee, w jednocześnie szkoląc się na rozmaitych warsztatach oraz obozach. Zdecydowanie największy przełom miało dla niej wstąpienie do zespołu Modern-Motion, gdzie nauczyła się wykorzystywać taniec również do ekspresji ciała i duszy. To był ważny etap jej życia, a taniec pozwalał uwalniać i przekazywać emocje poprzez ruch. Obecnie prowadzi zajęcia taneczno-rytmiczne dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach oraz ciągle rozwija swoje zdolności poprzez warsztaty i szkolenia. W tym roku ukończyła kurs instruktora tańca, oraz miała okazję pierwszy raz wystąpić w roli wychowawcy i trenera na obozie sportowym dla dzieci. Na co dzień lubi słuchać muzyki, do której ciało samo się zrywa, ale niezmiennie od lat jej ulubiona piosenka to Skinny Love:
LINK
Interesuje się zwierzętami, bardzo lubi zajmować się domem, pielęgnować rośliny i biegać po kuchni. Kocha seriale detektywistyczne, lubi razem z głównym bohaterem rozwiązywać zagadki. Do pracy motywują ją uśmiechy dzieci, które za każdym razem, gdy przyjeżdża na zajęcia krzyczą "Ciocia Paulinkaaaa!" i wskakują na nią z każdej strony!


MICHAŁ
PISKOREK


JOANNA
WÓJCIKIEWICZ


ZUMBA

Z wykształcenia architekt wnętrz. Po godzinach z nadmiaru życiowej energii instruktorka Zumby fitness. Miłością do Zumby zaraziła się 7 lat temu, kiedy zaczęła chodzić na zajęcia do Bielska- Białej. Nie wystarczało jej bycie kursantką. Postanowiła przełamać swoje obawy i poszła na kurs instruktora. Teraz już wie, że to była najlepszą decyzją. Uśmiech na Waszych twarzach podczas zajęć napędza ją do działania. Zajęcia Zumby to świetna okazja do dobrej zabawy, kontaktu z ludźmi i spalenia mnóstwa kalorii przy doskonałej muzyce!

POKAŻEMY CI JAK POSTAWIĆ 1WSZY KROK