WSPÓŁPRACUJEMY


Nowy Fitness Park | Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów

43-502 Czechowice-Dziedzice,
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Strona internetowa
Facebook


Klub Kwadransowych Grubasów powstał 1 marca 1999r w międzynarodowy dzień grubasa. Powstał z pasji i z zamiłowania do ruchu. Za cel naszej działalności postawiliśmy sobie nie tylko zajęcia z aerobiku, fitness ale promocję zdrowego stylu życia, zmiany nawyków żywieniowych nie tylko u osób z nadwagą, otyłością ale i u dzieci, młodzieży.

Nasze zajęcia fitness adresowane są zarówno do osób starszych i o niskim stopniu zaawansowania ruchowego:
- pilates
- zdrowy kręgosłup
- pilajoga
- power pilates
- aqua fitness

Natomiast dla osób, które lubią intensywny rodzaj zajęć, proponujemy:
- spinning
- aerobik
- cardio
- step aerobik

Oferujemy również zajęcia z gimnastyki artystycznej oraz zajęcia taneczne w zakresie TAŃCA TOWARZYSKIEGO I TAŃCA NOWOCZESNEGO zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych!
Czy to w wodzie, czy na lądzie, na siłowni czy na sali fitness – ważne, że zawsze aktywnie i na 100%.
Poza zajęciami prowadzimy poradnię dietetyczną, warsztaty zdrowego odżywiania dla szkół i przedszkoli. Prowadzimy wykłady i prelekcje tematyczne oraz oferujemy poradnictwo dietetyczne.


AVANTI Squash Fitness Club

43-200 Pszczyna
ul. Krucza 1

tel. 723 611 026

Facebook


Squash to jedną z popularniejszych dyscyplin sportowych, jest ona świetną formą spełniania wolnego czasu oraz korzystnie wpływa na sylwetkę i organizm. Wysiłek fizyczny oraz zabawa sprawiają, że squash daje nam niesamowitą radość. Gra w squash jest wymagająca, jednak pobudza układ krążenia oraz układ oddechowy, co poprawia wydolność naszego ciała oraz znacząco wypływa na dobre samopoczucie.

Squash Fitness Club Pszczyna to miejsce wymyślone i stworzone przez pasjonatów squash'a. Fitness w naszym klubie to aktywny wypoczynek, który staje się przyjemnością, a przyjemność stylem życia.

Zbudowanie atrakcyjnej sylwetki oraz uzyskanie dobrego stanu zdrowia wymaga połączenia diety i aktywności fizycznej.
Zapraszamy na zajęcia fitness do klimatyzowanej sali z dużymi lustrami.

Jako jedyny klub w okolicy oferujemy zajęcia fitness JUMP, DEEP WORK, DANCE HALL, SALSATION, TABATA, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI, BRZUCH 6 PACK, STEP, WZMACNIANIE, KONDYCJA, CROSS FIT, BPU, TBC, ZDROWY KRĘGOSŁUP, PILATES, STRETCHING, TAI-CHI oraz oczywiście na zajęcia taneczne w zakresie TAŃCA TOWARZYSKIEGO I TAŃCA NOWOCZESNEGO!

POKAŻEMY CI JAK POSTAWIĆ 1WSZY KROK